Parama

Gera svajones pildyti drauge!

Vilniaus Rotaract kluo vardu tūkstantis ir vienas ačiū keliauja visiems, kurie dovanojo šypsenas vienišiems senoliams, padėjo atsiskleisti augantiems mažiesiems čempionams bei aprūpino klubo globojamus vaikus būtiniausiomis kasdieninėmis reikmėmis.

Kaip mums sekasi daryti gerus darbus kartu? 

ataskaita

Kaip panaudojome surinktas lėšas?

Šiltos šlepetės, XL dydžio megztinis, knyga, šiltas pledas, arbatinukas, šokolado plytelė, žieminiai batai, maisto produktai – tai vienišų, skurdžiai gyvenančių senolių svajonės.

Muzikos instrumentas, kelionė į konkursus ar varžybas, papildomos pamokos ar finansinė parama – tai gabių bei talentingų, tačiau netrinčių finansinių galimybių ugdyti savo talentus vaikų svajonės.

Visi kartu aplankėme, sušildėme bei išpildėme daugiau nei 150 vienišų senolių svajonių. Padėjome atsiskleisti bei augti net 6 talentingiems, bet visai finansų neturintiems vaikams: nupirkome smuiką mergaitei gyvenčiai Šiauliuose, apmokėjome galimybę dalyvauti Europos Čempionate akordionistei, nupirkome maisto ir vitaminų stokojančiai bėgikei.

 

Kartu mes galime dar daugiau. Mes pasiruošę, o ar Jūs pasiruošę ir toliau dovanoti šypsenas ir įžiebti šilumos liepsnelę širdyse tiems, kam labiausiai reikia pagalbos?