Apie mus

Vilniaus Rotaract klubas yra atvira, visiems prieinama asociacija, kurią sudaro jauni, energingi, kūrybingi žmonės. Tai tarptautinė nepolitinė jaunimo organizacija, skatinanti lyderystę ir atsakingą pilietiškumą, taip pat pripažįstanti aukštus etinius standartus versle, siekianti tautų supratimo ir taikos.

Norime padėti tiems, kam reikia mūsų pagalbos. Rengiame įvairius labdaros, paramos ar kitokio pobūdžio pagalbos projektus, bendradarbiaujame ir su kitomis organizacijomis. Glaudžiausias bendradarbiavimas ir bendravimas vyksta su Rotaract klubais Lietuvoje ir užsienyje, bei vyresniaisiais „broliais“ – Rotary klubais Lietuvoje.
Vilniaus Rotaract klubo nariai – įvairių profesijų ir išsilavinimo žmonės. Klube stengiamės palaikyti ir propoguoti ne tik socialines pareigas (kurias, manome, turėtų jausti visi piliečiai), bet taip pat puoselėjama ir draugystės dvasia.

Vilniaus Rotaract Klubas buvo įkurtas 1997 metais, rugsėjo 22 dieną jaunų ir energinų narių dėka. Klubo krikštatėvis ir globėjas yra Vilniaus Rotary klubas.

Plečiantis Vilniaus Rotaract klubui kartu auga ir projektai bei atsakomybė už juos. Didžiuojamės, kad įvairių vėjų blaškomas klubo laivas neužplaukė ant seklumos ir toliau sėkmingai puoselėja perimtas tradicijas ir idėjas.